Rok 2009.


1.HARMONOGRAM ZAWOD紟 ko豉 "BULAJ" (12 zawod闚):

- Zawody spinningowe "TRO INY" 01-01-2009r. SOWNO.
- Podlodowe Mistrzostwa ko豉 01-03-2009r. Tor Regatowy.
- Morskie Mistrzostwa ko豉 cz.I 09-02-2009r. DARΜWO.
- Morskie Mistrzostwa ko豉 cz.II 22-02-2009r. DARΜWO.
- Spinningowe Mistrzostwa ko豉 cz.I 01-05-2009r. BIELINEK.
- Spinningowe Mistrzostwa ko豉 cz.II 03-05-2009r. BIELINEK.
- Spinningowe Morskie Zawody o tytu "ΜWCY BELON"cz.I 10-05-2009r. MI犵ZYZDROJE.
- Spinningowe Morskie Zawody o tytu "ΜWCA BELON"cz.II 17-05-2009r. MRZE玆NO.
- Spinningowe Mistrzostwa ko豉 cz.III 11-06-2009r. BIELINEK.
- Morskie Mistrzostwa ko豉 cz.III 14-06-2009r. DARΜWO.
- Sp豉wikowe Mistrzostwa ko豉 19-07-2009r. SIADΜ DOLNE.
- Gruntowe Zawody o tytu "FEEDER ROKU" 30-08-2009r. 涉BNICA.
- Towarzyskie Morskie Zawody o tytu "PUCHAR NEPTUNA" cz.I 19-04-2009r. KOΜBRZEG.
- Towarzyskie Morskie Zawody o tytu "PUCHAR NEPTUNA" cz.II 02-08-2009r. KOΜBRZEG.

2.KLASYFIKACJA I GRAND PRIX 2009r.:

I miejsce - 183pkt. Ernest Kwiecie
II miejsce - 179pkt.Katarzyna Wawrowicz
III mejsce - 142pkt.Ryszard Ha豉s

2a Klasyfikacja sp豉wikowa:

MISTRZ ko豉 - Wawrowicz Katarzyna 1pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Kwiecie Ernest 2pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Ha豉s Ryszard 3pkt.

2b Klasyfikacja podlodowa:

MISTRZ ko豉 - Danielewicz Jerzy 1pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Nierodkiewicz S豉womir 2pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Nidzi雟ki Janusz 3pkt.

2c Klasyfikacja spinningowa (czteroturowa):

MISTRZ ko豉 - Kwiecie Ernest 9pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Wawrowicz Katarzyna 11pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Ha豉s Ryszard 15pkt.

2d Klasyfikacja morska (trzyturowa):

MISTRZ ko豉 - Kwiecie Ernest 4pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Wawrowicz Katarzyna 5pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Maziarz Grzegorz 12pkt.

uwagii: Mistrz ko豉 na Okr璕 Ernest Kwiecie 4pkt.
2e Klasyfikacja gruntowa:

MISTRZ ko豉 - Wawrowicz Katarzyna 1pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Kwiecie Ernest 2pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Ha豉s Ryszard 3pkt.

2f Klasyfikacja "ΜWCA BELON"(dwuturowa):

MISTRZ ko豉 - Kwiecie Ernest 2pkt.
V-ce MISTRZ ko豉 - Wawrowicz Katarzyna 5pkt.
II V-ce MISTRZ ko豉 - Ha豉s Ryszard 5pkt.

2g Klasyfikacja "PUCHAR NEPTUNA"(dwuturowa):

ZDOBYWCA PUCHARU NEPTUNA - Kwiecie Ernest 3pkt. i Wawrowicz Katarzyna 3pkt.

2f Kryszta這wa Kula za trzykrotne mistrzostwo ko豉 z rz璠u w danej kategorii:

W klasyfikacji Morskiej-Ernest Kwiecie za lata 2007-2009r.

3.Fotografie z zawod闚:

a. Zawody ko這we Tro Iny 01-01-2009r.Sowno;

Tro Iny 這wca jedynej ryby Janusz Nidzi雟ki.Tro Iny samczyk 63cm. w r瘯ach szcz窷liwego szczupaka.Szczere gratulacje dla kolegi za wygran.








Zawody ko這we Tro Iny 2009r.Tro Iny otwarcie sezonu 2009r..








b) Zawody ko這we Belony maj-2009r. Mi璠zyzdroje i Mrze篡no;

belony M-je.belona M-je.belona M-je








mrze篡nomrze篡nobelony mrze篡no











belona M-jebelona M-jebelona M-je.








mrze篡nomrze篡no.











c)Zawody ko這we Morskie 2009r. Dar這wo;



morzemorzemorskie












morzemorzemorzemorze